Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach

dodano: 11 stycznia 2018,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach serdecznie zaprasza do skorzystania z Mobilnych Punktów Informacyjnych w Kościerzynie i Czarnem.
Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkania odbędą się: 

  • 16 stycznia 2018 r. w godz. 12:00-14:30  Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie, ul. Józefa Tkaczyka Sala Klubu Pracy ( II piętro, nr 20)
  • 23 stycznia 2018 r. w godz. 12.00-14.30 - Urząd Miasta i Gminy Czarne, ul. Moniuszki 12,

Konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych.

 

 

 

 

KONSULTACJE

Zapraszamy do korzystania z konsultacji w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Chojnicach.
W konsultacjach można uczestniczyć zawsze w godzinach otwarcia. Zapraszamy też do wcześniejszego umawiania się na spotkania drogą telefoniczną lub mailową.
Poniżej przedstawiamy dane kontaktowe do LPI FE w Chojnicach

Godziny otwarcia Punktu:
poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-16:00

Kontakt:
ul. Wysoka 3/16 (Wszechnica Chojnicka)
89-600 Chojnice
tel: +48 52 334 48 47; +48 52 334 33 07
fax: +48 52 334 33 07
email: chojnice.pife@pomorskie.eu

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY
LOKALNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO
FUNDUSZY EUROPEJSKICH W CHOJNICACH

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl